• Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Recenze

Karolina Nevolova nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Miele S5000 S5510 hadice
o produktu:
Vše bylo v pořádku.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků

Záruka

30-denní záruka vrácení peněz

Naším cílem v každé objednávce: spokojený zákazník. Proto kromě záruky a našeho RMA postupu vůči vadám, vám nabídneme i 30-denní záruku vrácení peněz! Pokud výrobek není Co jste očekávali, nebo pokud jste změnili názor, dostanete své peníze zpět. Požadujeme však že produkt je vrácen zpět v jeho původním neporušeném balení do 30 dnů od doručení vaší zásilky.

Upozornění: abyste získali nárok dostat své peníze zpět, kontaktujte nejprve helpdesk a čekejte na pokyny před odesláním vašeho produktu zpět

Záruka

Všechny vaše produkty mají 12-měsíční záruku. Záruku lze uplatnit pokud odběratel používal a nainstaloval produkt řádně do zařízení a zacházel s ním správně.

Vezměte prosím na vědomí, že sáčky do vysavačů jsou spotřební. Následujte prosím instrukce dle návodu na správné využívání vysavače.

RMA

Pokud máte problém s produktem, který jste si koupili, prosím kontaktuje my nejdříve. Spravujeme váš požadavek a budeme se snažit najít řešení na váš problém. Pokud to nelze řešit pomocí našeho help desku, budeme pro vás generovat RMA číslo (Return Material Authorization). Doporučujeme vrátit váš produkt v pevné (praskací) obálce. Prosím ujistěte se, že RMA číslo je viditelné z venku obálky a je napsáno na papíře uvnitř obálky. Pomocí vašeho RMA čísla jsme schopni identifikovat produkt jakmile nám dorazí inspekce a zhodnotí, že vrácený produkt je poškozený a nový produkt bude odeslán bez dodatečných poplatků.
Vezměte prosím na vědomí: nemůžeme zpracovat vrácené produkty, pokud jste neobdrželi RMA číslo.

  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!