• Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Kávovar

Navíc je důležité také pravidelně vyměňovat vodní filtr vašeho kávovaru. V našem sortimentu nabízíme vodní filtry, jakož i jiné doplňky pro kávovary jako například držáky na kávu nebo dekalcifikační tablety. Použijte je a prodlužte životnost vašeho spotřebiče, abyste si mohli po dlouhá léta užívat výborně čerstvou kávu.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Recenze

Otto Stránský nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Dyson DC05 Limited Edition HEPA filtr
Obecné:
Jsem velmi spokojen s přehledností webových stránek a s jednoduchostí zadání objednávky. Na to, odkud se zboží dováží, bylo dodáno velmi brzy.
o produktu:
Dlouho jsem sháněl filtry do vysavače Dyson DC05, dokud jsem neobjevil DUST DEAL. Před tím jsem sice hepa filtr na jednom serveru objevil, ale za pěti násobnou cenu. Předmotorový filtr jsem našel jenom u vás. Ceny jsou velice příznivé.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.