• Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Kartáče

Nabízíme různé typy kartáčů vhodných do vysavačů. Důležité je zkontrolovat hlavu kartáče na vašem vysavači pravidelně, protože štětiny se mohou opotřebovat a mohou se v nich zaseknout vlasy. Pokud vaše kartáč do vysavače funguje správně, dosáhnete s vysavačem lepší výsledky. Kartáč do vysavače by měla být vždy pevně upevněna k troubě. Normálně je možné používat různé druhy kartáčů. Vyberte si kartáč do vysavače, která pasuje typu podlahy u vás doma nebo v kanceláři. Náš sortiment také zahrnuje speciální kartáče do vysavačů pro zvířecí srst a kartáče do málo dostupných míst.

Důležité je zkontrolovat hlavu kartáče na vašem vysavači pravidelně, protože štětiny se mohou opotřebovat a mohou se v nich zaseknout vlasy. Pokud vaše kartáč do vysavače funguje správně, dosáhnete s vysavačem lepší výsledky. Kartáč do vysavače by měla být vždy pevně upevněna k troubě. Normálně je možné používat různé druhy kartáčů. Vyberte si kartáč do vysavače, která pasuje typu podlahy u vás doma nebo v kanceláři. Náš sortiment také zahrnuje speciální kartáče do vysavačů pro zvířecí srst a kartáče do málo dostupných míst.

Prohlížet všechny značky dolu

Nelze najít, co hledáte? Zkuste použít hledat

Jednoduše označte zařízení nebo kategorii

Recenze

Josef Bán nás ohodnotil:
(5/5)
Produkt:
Philips FC9000 FC9174 Kartáč ve tvaru T (32mm)
Obecné:
Rychlé dodání.
Přečtěte si recenze od jiných zákazníků
  • Bezpečně, jednoduše, rychle
  • 30-denní záruka vrácení peněz
  • Produkty pro více než 35.000 různých zařízení!

Otázky? Prosím kontaktujte nás!

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýzu naší návštěvnosti. Rovněž sdílíme informace o vašem používání našich stránek, s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s jinými informacemi, které jste jim poskytli nebo které sesbírali z vašeho využívání jejich služeb. Pokud budete nadále používat naše webové stránky, souhlasíte s našimi soubory cookie. Čtěte více.